איך להפעיל רובוט מסחר בבורסת Binance

איך להפעיל רובוט מסחר בבורסת Binance

מחפש איך הפעיל רובוט (בוט) למסחר בקריפטו? אז בורסת Binance עשוי להיות אחד הפתרונות הטובים ביותר עבורך. הבורסה מאפשר לך להפעיל רובוט מסחר בצורה קלה ואטומטית.

הפעלת בוט מסחר ב- Binance יכולה להיות גם רווחית מאוד, אבל איך עושים את זה? במאמר זה נדבר על כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל להשתמש בבוטים אוטומטיים בבורסת Binance הפופולרית.

נסקור את התכונות של הרובוט, נסביר על מפתחות API וכיצד להשתמש בחשבון שלך למטרת מסחר עם פתרונות צד ג’ כך שלא יהיה סכנה לאבד את הכסף שלך או את החשבון שלך.

מה זה בינאנס Binance?

Binance היא אחת מבורסות הקריפטו הפופולריות ביותר. בבורסה יש למעלה מ -100 מטבעות דיגיטליים שמשקיעים יכולים לסחור בהם, ויש לה כמות עצומה של נפח, שסוחרי בוט יכולים לנצל בקלות.

זו אחת הבורסות הבודדות שמאפשרות עדיין הרשמות אנונימיות, וזה יכול להיות מקום מצוין לסחור במגוון מטבעות דיגיטליים שונים.

האם מותר להפעיל בוטים למסחר בקריפטו?

כן, Binance אכן מאפשרת מסחר בבוטים, והם מספקים מפתחות API שיעזרו לך לחבר את חשבונות הבורסה שלך לרובוטים. הם גם מאפשרים לך להתאים אישית את ההרשאות למפתח ה- API בקלות, כדי להפוך אותו לבטוח כאשר אתה מחבר אותו לרובוט.

כיצד ליצור מפתחות API של Binance

על מנת ליצור מפתח API של Binance, היכנס תחילה לחשבון Binance שלך.

  1. לחץ על הגדרות בחלק העליון של הפרופיל שלך ולאחר מכן בחר בניהול API.
  2. הזן שם כאשר תתבקש ולחץ על צור.
  3. עבור לכתובת הדוא”ל שלך ואשר את ה- API החדש שנוצר.
  4. חזור לקטע ניהול API שלך כדי לראות את ה- API שלך.
  5. ודא שבמפתח ה- API שלך ההגדרה של “משיכה” כבוי.

אופציונלי: הגבל את הגישה ל- API לכתובות IP ספציפיות ברשימת ההיתרים

מפתח ה- API שלך נוצר כעת, ותוכל להעתיק ולהדביק את הקודים הרשומים עבור אותו API לרובוט שלך כדי להתחיל להשתמש בחשבון Binance שלך ​​עם בוט המסחר.

האם זה בטוח להפעיל בוט מסחר?

אם תנקוט באמצעי הזהירות המתאימים, אז כן, זה בטוח לשתף את מפתחות ה- API שלך. עם זאת, עליך תמיד לוודא שהאפשרות “משיכה” במפתח ה- API אינה מסומנת.

שים לב כי קריאה ומסחר חייבות להיות מופעלות או שהבוט שלך לא יפעל, מכיוון שאין לו את ההרשאות המתאימות לסחור עבורך.

כמה כסף אני צריך כדי להתחיל את הרובוט?

להתחיל לסחור ברובוטים בקריפטו זה זול מאוד, אתה צריך רק סכום כסף קטן כדי להתחיל. למעשה, אתה יכול אפילו להתחיל בלי כסף בכלל אם אתה צריך קצת תרגול!

ברוב הרובוטים קיימת תכונת backtesting המאפשרת לך לראות כיצד האסטרטגיה שלך עובדת בזמן אמת.

זוהי דרך מצוינת להכיר את המסחר בבוט, ומומלץ לבצע כמה סבבי תרגול כדי שתבינו כיצד התוכנה עובדת לפני שתשקיעו את הקריפטו שלכם.

איזה מטבעות או זוגות טובים למסחר עם רובוטים?

ההחלטה באיזה מטבעות דיגיטלים או זוגות קריפטו לסחור יכולה להיות מבלבלת בתחילה, אך יש המון אפשרויות זמינות. אנשים רבים בוחרים בביטקוין כמטבע בסיסי, כי בדרך כלל זהו המטבע בעל המסחר הרב ביותר בבורסה.

אמנם מטבעות דיגיטליים אחרים עשויים להיות בעלי תנועות מחירים גדולות מהביטקוין, אך יהיה לך קשה להרוויח מכיוון שאין מספיק נפח.

עליך להקדיש זמן להערכת נפח המטבע וההיצע בספר ההזמנות לפני שתחליט על משהו.

אם אתה רק רוצה להתחיל, אולי תרצה להתחיל עם זוג פופולרי מאוד, כמו BTC/USD, שיש לו המון נפח כדי לאפשר לך לבדוק כיצד פועל בוט המסחר.

רובוט מסחר בBinance לסיכום

Binance היא בחירה מצוינת עבור אלה המעוניינים לחזור בעזרת רובוט קריפטו. כל עוד אתה מוודא שאתה נוקט באמצעי הזהירות המתאימים, אין סיבה שלא תוכל לסחור בבטחה באמצעות רובוטים.

רק זכור להגדיר את הרשאות ה- API שלך כראוי, להפעיל את רשימת ההיתרים שלך, להפעיל אימות כפול ולהשתמש בדוא”ל וסיסמה אחרים עבור כל החשבונות שבהם אתה משתמש לרובוטים כולל חשבון Binance שלך.

אם אתה רוצה להתחיל לסחור בעזרת רובוטים בקריפטו, אנו ממליצים לך קודם להירשם לתוכנית ניסון בחינם ולהתחיל לסחור ללא סיכון כספי. זה יאפשר לך לראות כיצד השירות פועל עם Binance, ואיך הרובוט עובד.

חדשות אחרונות

תרום ביטקוין לאתר

אם אתה מוצא את האתר הזה שימושי, אנא שקלו לתרום כדי לעזור לפתח ולתחזק אותו. התמיכה שלך תתקבל בהערכה.

תרום ביטקוין לקריפטון בעזרת קוד QR


ודא שהרשת היא BTC.